leavesMôj prístup

„Je ľahké žiť podľa očakávaní a konvencií. Radosť prichádza až vtedy, keď všetky očakávania pustíte z hlavy.” (Richard Bach)

Teším sa na stretnutie s vami a na váš príbeh, s ktorým ma navštívite. Rada vás prijmem, vypočujem a s nadšením vás budem sprevádzať pri tom, ak potrebujete vo svojom živote niečo vyriešiť, pochopiť, objaviť, prijať či zmeniť. Ponúkam vám svoju pozornosť a individuálny spôsob práce. Pri mne môžete byť TÝM, KÝM STE a cítiť TO, čo cítite. Zaujíma ma, KTO STE, čo vás trápi, s čím bojujete, čo vo svojom živote odmietate, ignorujete či neznášate, ale i to, čo chcete dosiahnuť, čo vás láka a priťahuje.

V praxi využívam len tie cvičenia, metódy a techniky, ktoré mám sama odskúšané, ktoré využívam pri práci so sebou. Tie, ktoré ma oslovili a posunuli na mojej ceste k vyriešeniu a uvedomeniu si mnohých vecí či udalostí, ktoré sa mi udiali alebo dejú. Pri práci čerpám z osobných zážitkov z rôznych seminárov, kurzov a stretnutí zameraných na človeka ako celistvej ľudskej bytosti. Veľkou inšpiráciou sú pre mňa knihy a ľuďia, s ktorými som mala tú česť sa stretnúť a učiť sa od nich. Ide najmä o oblasť práce s emóciami, negatívnymi presvedčeniami, pozornosťou či vnímaním, fungovaním nášho tela a podobne. Oslovili ma techniky neurolingvistického programovania (NLP), konštelačné techniky, matrix energie, cvičenia z celostnej procesovej terapie, kraniosakrálnej terapie. Ďalej sa učím a verím, že postupne budem svoj repertoár pracovných nástrojov rozširovať a vám umožňovať ísť ešte viac do hĺbky samých seba. Ďakujem všetkým mojim učiteľom, sprievodcom a priateľom, ktorí sú súčasťou môjho života a ukazujú mi, kto som a ako na tom som ☺.


Testimonials

Moje skúsenosti s Ivanou sú veľmi pozitívne. Hneď na prvom stretnutí z nej vyžarovala empatia, kľud a dôvera. Neviem prečo, ale bez problémov jej od prvej chvíle dôverujem. Je obrovskou podporou, je priateľská a veľmi dobre vycíti, čo je v danej chvíli potrebné. Vďaka nej a jej prístupu som vyriešila veľa problémov a cítim pozitívnu zmenu v mojom živote. Patrí Ti veľké ďakujem!

– Anikó

U Ivky som absolvovala svoj úplne prvý proces. Ocitla som sa nečakane v náročnej situácii, z ktorej sme spoločne hľadali bezbolestnú cestu. Citlivo ma viedla späť ku koreňom problému, odkrývajúc možnosti riešenia. Po našom sedení som sa prestala cítiť “zaseknutá”, pomohlo mi to celú situáciu pochopiť a prijať a jednoznačne ma to “rozhýbalo” – dokonca som sa vrátila k činnosti, ktorú som 5 rokov odkladala… Pre mňa to bol ďalší, dôležitý a správne načasovaný krok na ceste k sebapoznanou a uzdraveniu a som vďačná, že som ho mohla spraviť pod vedením tak citlivej, empatickej a od ega oslobodenej osoby. Ďakujem, Ivka!

- Mirka

Ivka ma kreatívnym spôsobom sprevádzala pri riešení mojich aktuálnych otázok. Pomohla mi nájsť cestu, po ktorej vykročit.

– Alexandra

Pri práci sa riadim týmito kľúčovými hodnotami:

DȎVERA

Vytvorenie dôverného a podporujúceho prostredia s rešpektovaním vašej osobnosti

BEZPEČNÝ PRIESTOR

To, čo zaznie na našom stretnutí, zostáva len medzi nami

VYTVORENIE DOHODY

Vopred uzavrieme dohodu o spôsobe, akým budeme spolu pracovať

FLEXIBILITA

Ponúkam vám svoje plné sústredenie na vás ako ľudskú bytosť a počas celého procesu sa intuitívne budem prispôsobovať danej situácii

PODPORA

Otvorená komunikácia aj mimo stretnutia, pomoc pri plánovaní ďalších krokov a cieľov

SLOBODA

Rešpektovanie jedinečnosti a rozmanitosti každej ľudskej bytosti

LÁSKA

Do každého z vás vkladám svoje srdce